درباره ما

فروشگاه آنلاین آتریسا گالری با هدف توسعه و ترویج فروش اینترنتی تابلو عکس های دکوراتیو در سال  1397  تاسیس گردیده است.شایان ذکر است، آتریسا گالری دارای تیمی جوان و خلاق است که دارای تجربه در حوزه های ایده پردازی ، طراحی تصاویر دکوراتیو و چاپ می باشد. سعی و تلاش ما بر این بوده و هست که تا حدی که در توانمان است بهترین سرویس دهی را به شما کاربران گرامی داشته باشیم. تا شاید هم قدمی برای گسترش خرید اینترنتی تابلو در سطح کشور برداریم و هم بار سنگین گشت و گذار وقت گیر در سطح شهر را از دوش خریدار برداریم. در همین راستا شرایطی را فراهم آوردیم تا کمترین زمان ممکن برای سفارش در سایت صرف شود.

محصولات تزیینی و بالاخذ تابلو عکس ، رنج سنی مشخص و یا جنسیت خاصی را شامل نمی شود و کودکان و جوانان امروز و دیروز همگی علاقه وافری به اینگونه محصولات دارند. به همین سبب تابلو های تزیینی و دکوراتیو این روزها عضو جدایی ناپذیری از منازل و خانه های ما شده است. جالب اینجاست که حضور این تولیدات دکوری جذاب و دوست داشتنی از منازل و خانه ها به ادارات و شرکتها و مطب پزشکان و خیلی مشاغل دیگر نیز سرایت کرده است و بازار و دنیای تجارت و کسب و کار را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است.

لازم می دانیم یادآور شویم که مجموعه آتریسا گالری بصورت کاملا خصوصی اداره می شود و فروشنده و پخش کننده محصولات دیگر تولیدکنندگان و فروشندگان، تحت عنوان بازاریاب و پورسانت بگیر نمی باشد. در نتیجه خریدار میتواند با خیالی کاملا آسوده اقدام به خرید محصولات مورد نظرش از تولیدکننده اصلی نماید و طرف حساب او یک بازاریاب یا واسطه نیست. سفارش گیری در فروشگاه طرح زیبا بر اساس خواست مشتری است و در این زمینه آتریسا گالری شرط اول اشتغال و تجارت را که احترام به نظر و سلیقه مشتری است را به نحو احسن رعایت نموده است. در صفحه معرفی محصولات توضیحات و مشخصات مورد نیاز محصول به صورت تصویری و تحریری ارائه شده است تا خریدار کاملا در چند و چون محصول مورد نظر قرار گیرد و در صورت وجود هرگونه سوال بخش پشتیبانی سایت پاسخگوی سئوالات کاربران عزیز خواهد بود.

در نهایت آرزومندیم تجربه قابل قبولی از خرید برای شما به ارمغان بیاوریم همچنین امیدواریم شما عزیزان نیز ما را از پیشنهادات و انتقادات سازنده خود بی نصیب نگذارید.